MUSC NOIR

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

Është shumë femërore, shumë e butë, do të ndiheni vërtet elegante dhe e bukur. Një aromë e gjithanshme, mjaft joshëse për natën, ndërkohë që është ende serioze dhe mjaft e pjekur për zyrën.

Në familjen e aromave nga Narciso Rodriguez Musc Noir

U prezantua në vitin 2021

Kjo aromë nuk është e errët dhe misterioze, por e butë, sensuale dhe e mëndafshtë. Është një aromë e pastër, lloji i aromës që do të përdornit gjatë gjithë vitit, ditën dhe natën, zyrën ose në takime. Kumbullë bukuroshe e pjekur me heliotrop kremoz mbi një bazë myshku/kamoshi. Super seksi dhe femërore. Kumbulla e bën të ëmbël, por jo shumë. Është shumë femërore, shumë e butë, do të ndiheni vërtet elegante dhe e bukur. Një aromë e gjithanshme, mjaft joshëse për natën, ndërkohë që është ende serioze dhe mjaft e pjekur për zyrën. Lehtë për tu veshur në shumicën e stinëve.

  • Notat e larta janë kumbull
  • Notat e mesme janë të Myshkut dhe lulediellit
  • Notat bazë janë kamoshi

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për MUSC NOIR

  1. Anonymous (pronar i verifikuar)

    Sherbim shume i mire

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
MUSC NOIR
150 L2400 LSelect options