L’Air du Temps

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Nina Ricci L’Air du Temps

U prezantua në vitin 1948

VINTAGE

Shumë femërore dhe elegante. Për pranverën. Një aromë tepër emocionuese që është me të vërtetë unike dhe nuk ngjan me asnjë tjetër. Për përdorim të përditshëm.

  • Notat e larta janë të karafilit, pjeshkës, neroli, bergamotit, trëndafilit, trëndafilit dhe aldehideve
  • Notat e mesme janë të rozmarinës, karafilit, gardenja, violetit, orkideve, rrrenjës së irisit, jasemini, ylang ylang dhe trëndafili
  • Notat bazë janë të erëzave, irisit, qelibarit, drurit të sandalit, myshkut, vetiver, kedrit.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Të gjitha produktet tona bëhen me porosi, nuk mbajmë produkte në stok.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
L’Air du Temps
150 L2400 LSelect options