AFTERNOON SWIM

150 L2400 L

Absolutisht e mrekullueshme, një zgjedhje fantastike për mot të ngrohtë.

Share

Në familjen e aromave nga Louis Vuitton Afternoon Swim unisex

U prezantua në vitin 2019

Një aromë shumë e këndshme. Hapet me nota të gjalla frutash, të ëmbla dhe të tharta. Vetë notat kanë një ndjesi shumë të gjallë, të lëngshme, më shumë si një buqetë sesa si një notë e vetme. Janë të mbushura me një cilësi delikate, me ujë të kripur që të kujton ambra dhe detin. Absolutisht e mrekullueshme, një zgjedhje fantastike për mot të ngrohtë. E ndritshme, e fortë dhe me lëng, qëndron në lëkurë për 3-4 orë, më pas ka nevojë për rinovim.

Përmban nota të mandarinës, portokallit sicilian, bergamotit, xhenxhefilit dhe ambergris

 

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
AFTERNOON SWIM
150 L2400 LSelect options