La Nuit Tresor

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

Në familjen e aromave për femra nga Lancome La Nuit Tresor

U prezantua në vitin 2015

LA NUIT TRESOR ju bën të ndiheni të bukura dhe shumë sensuale. Mos e përdorni në punë, është i përshtatshëm për të gjitha rastet e tjera, veçanërisht situatat romantike në mbrëmje. I përshtatshëm më e mirë në dimër / vjeshtë, nga shtatori deri në shkurt. Një aromë nate.

  • Notat e larta janë të dardhës, bergamotit dhe mandarinës
  • Notat e mesme janë orkide, vanilje, trëndafil i zi, fruta pasioni dhe luleshtrydhe
  • Notat bazë janë patchouli, papirus, temjan, liken, pralinë, vanilje, karamel, kafe, coumarin dhe jamball.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për La Nuit Tresor

  1. Arminda D. (pronar i verifikuar)

    🥰

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
La Nuit Tresor
150 L2400 LSelect options