Kripë Himalayan

300 L

Availability: Ka stok

Share

INCI : Sodium Chloride

Kripë rozë gjysmë e trashë, shumë e dobishme për lëkurën e lodhur dhe të thatë, ideale për stimulimin e qarkullimit të gjakut. Largon toksinat.

200gr

Tip: Përdoret për produktet spa të banjës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Kripë Himalayan
300 L

Availability: Ka stok