Crystal Noir

400 L2,400 L

Spastroje

Në familjen e aromave për femra Versace Crystal Noir

U prezantua në vitin 2004

Një aromë e mrekullueshme për mbrëmjet e verës.

  • Notat bazë janë të xhenxhefilit, kardamomit dhe piperit
  • Notat e mesme janë të lules së portokallit, bozhures, gardenja dhe kokosit
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, myshk dhe qelibarit

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.