Sapun Lavender

500 L

Share

Një pastrues dhe hidratues sëbashku. Formon një shkumë të pasur & kremoze,
e le lëkurën të butë dhe të lëmuar.

Ju rekomandojmë ta përdorni me një sfungjer banjoje.

Cdo sapun është i punuar me dorë. I janë shtuar përbërës natyralë për të ndihmuar
lëkurën të ndjehet e pastër dhe të jetë më e shëndetshme.

Cdo sapun është i bërë individualisht dhe me kujdes,
në këtë mënyrë do të ketë ndryshim nga fotografia e mësipërme.
Të gjithë sapunët janë 100% VEGAN dhe Cruelty Free!

Përdorimi: Merrni një sasi të vogël nga produkti (pak zgjat shumë), masazhoni butësisht në lëkurë.
Shpëlarjeni dhe lëkura juaj do të ndjehet e pastër dhe e butë.
Shmangni sytë dhe zonat e ndjeshme.
Vetëm për përdorim të jashtëm.

Ndërpriteni përdorimin nëse keni acarimi.
Në rast kontakti me sytë shpëlani menjëherë me ujë.

Përafërsisht 100gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Sapun Lavender
500 L