Ferrari Red

450 L2400 L

Ideale për pranverë dhe verë

Spastroje
SKU: 2006 Kategori: , Etiketa: , , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Scuderia Ferrari Red

U prezantua në vitin 2010

Eshtë një aromë sportive. Ideale për pranverë dhe verë, për përdorim të përditshëm.

  • Notat e larta janë të bergamotit, nenexhikut, portokallit, gjethes së limonit, petigrain & galbanum
  • Notat e mesme janë  jasemini, barbarozë, ravubë iris dhe arrëmyshk
  • Notat bazë janë të kedrit, drurit të sandalit, myshkut dhe vaniljes

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.