FENTY EDP

150 L2400 L

E ngrohtë dhe luksoze në të njëjtën kohë… është e mrekullueshme.

Share

Në familjen e aromave nga Fenty by RihannaFenty eau de parfum

U prezantua në vitin 2021

E ngrohtë dhe luksoze në të njëjtën kohë… është e mrekullueshme. Ka aromë të pastër, të sofistikuar dhe të ngrohtë në të njëjtën kohë. Një aromë e lehtë që mund ta përdorni kudo pa ofenduar askënd. Një myshk i këndshëm me lule, i përshtatshëm për ditën. Ju merrni ngrohtësi dhe ëmbëlsi nga vanilja dhe kokosi. Nuk është aromë e fortë, por ata që afrohen mjaftueshëm për ta nuhatur do ta shijojnë. Një aromë për vjeshtë/dimër, por në mot të ftohtë më është e bukur, pak e ëmbël dhe me aromë trëndafili.

  • Notat kryesore boronicë dhe mandarinë
  • Notat e mesme trëndafili bullgar, barbarozë dhe magnolia
  • Notat bazë Myshk dhe patchouli

*Produkti “parfum” përmban 30% vaj aromatik.

*Produkti “eau de parfum” përmban 20% vaj aromatik.

*Të gjitha produktet tona janë bërë me porosi, nuk i mbajmë produktet në stok.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.