Farë ulliri e bluar imët

400 L

Availability: Ka stok

Share

INCI: Olea Europaea Seed Powder

Farë ulliri e bluar shumë imët – Eksfoliues – Ideal për trupin ose për fytyrën.

Rekomandohet për lëkurë normale dhe të thatë.

100gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Farë ulliri e bluar imët
400 L

Availability: Ka stok