Fara bajamesh të bluara imët

400 L

Availability: Ka stok

Share

INCI: Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) shell

Fara bajamesh të bluara shumë imët – Eksfoliues – ideale për fytyrën.

Rekomandohet për lëkurë normale si dhe lëkurë të ndjeshme.

100gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Fara bajamesh të bluara imët
400 L

Availability: Ka stok