Escape

450 L2400 L

Aromë e këndshme verore

Spastroje
SKU: 1087 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,
Share

Në familjen e aromave për femra nga Calvin Klein Escape

U prezantua në vitin 1991

Vintage

Aromë e këndshme verore, e freskët, me fruta.

  • Notat e larta janë të kajsisë, koriandër, rrush pa fara, pjepër, kamomil, portokall mandarin, gjethe rrushi pa fara, litchi, zymbyl, mollë, ylang ylang
  • Notat e mesme janë të karafilit, pjeshkës, jasemini, zambak i luginës, trëndalilit
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, qelibarit, myshkut, vaniljes, vetiver dhe kedrit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.