Chloe

150 L2400 L

Një aromë e këndshme ditore

Në familjen e aromave për femra nga Chloέ

U prezantua në vitin 1975

Vintage

Një aromë e këndshme ditore, e mirë për punë.

Për mot të freskët, pranverë të hershme ose vjeshtë.

  • Notat e larta janë të aldehideve, dorëzonjës, lule portokalli, arrës së kokosit, jargavanit, pjeshkës, ylang ylang dhe bergamot
  • Notat e mesme janë të karafilit, tuberozës, rënjës së irisit, jasemini, trëndafilit, narcis
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, qelibarit, myshkut, benzoinit, myshkut të lisit dhe kedrit.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Reviews

There are no reviews yet

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Chloe
150 L2400 LSelect options