Black Orchid

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra dhe meshkuj nga Tom Ford Black Orchid

U prezantua në vitin 2006

Aromë e ngrohtë, joshëse dhe misterioze!  E përshtatshme për muajt e ftohtë.

  • Notat e larta janë jasemini, gardenja, ylang ylang, bergamot, limoni Amalfi, mandarina dhe truffle
  • Notat e mesme janë erëza, nota frutash, zambak uji, orkide, gardenja, jasemini
  • Notat bazë janë vetiver, dru sandali, patchuli, qelibar, temjan, vanilje, çokollatë meksikane dhe myshk

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për Black Orchid

  1. Erald (pronar i verifikuar)

    Hdhdh

  2. Naila (pronar i verifikuar)

    Image #1 from Naila

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Black Orchid
150 L2400 LSelect options