Black Opium

(6 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Yves Saint Lauren Black Opium

U prezantua në vitin 2014

Një aromë e ëmbël, e ngrohtë dhe shumë e rehatshme. E përshtatshme për çdo periudhë të vitit.

 • Notat e larta janë të piperit rozë, lule të portokallit dhe dardhës
 • Notat e mesme janë të kafesë, jaseminit, bajame të hidhura dhe jamball
 • Notat bazë janë të vaniljes, patchulit, kedrit dhe drurit të kashmirit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

6 shqyrtim për Black Opium

 1. Selime Dautaj (pronar i verifikuar)

  No koment

 2. Adela Kokomani (pronar i verifikuar)

  My favorite

 3. Olta P. (pronar i verifikuar)

  I njejtë me origjinalin

 4. Anonymous (pronar i verifikuar)

  Afersisht si parfumi origjinal dhe arome qe zgjat

 5. Iris (pronar i verifikuar)

  Eshte parfum fantastik, mban gjithe diten, e hedh ne mengjes dhe deri ne darke aroma eshte po e njejt. Cmim fantastik dhe cilesi qe rralle gjendet ne vendin tone.

 6. Anonymous (pronar i verifikuar)

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Black Opium
150 L2400 LSelect options