BLACK AFGANO

150 L2400 L

Fantastike! Është e ngrohtë, e butë, misterioze. Ideale për natën. Seksi, drunore, e tymosur dhe e ëmbël.

Share

Në familjen e aromave nga Nasomatto Black Afgano Unisex

U prezantua në vitin 2009

Fantastike! Është e ngrohtë, e butë, misterioze. Ideale për natën. Seksi, drunore, e tymosur dhe e ëmbël. Hapet me një Oud të rëndë (pak të ëmbël në këtë pikë), balsamike, e tymosur dhe komplekse. Pas rreth gjysmë ore erëzat fillojnë të dalin dhe ëmbëlsia ulet. Kërpi është shumë i gjelbër dhe i freskët. Parfum Oud me cilësi të lartë. Është një vepër e vërtetë arti, ndryshon në lëkurë, herë është më i ëmbël, herë drunor i thatë. Ka shumë mundësi që vetëm me një sprucim të gjithë rreth jush të nuhasin vetëm aromën tuaj, nuk do mund të nuhasin as veten e tyre.

  • Notat e larta janë të kanabisit dhe nota jeshile
  • Notat e mesme janë rrëshira, notat e drurit, duhan dhe kafe
  • Notat bazë janë të ksilaloit (ud) dhe temjanit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
BLACK AFGANO
150 L2400 LSelect options