Mixed Emotions unisex

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

Emri i përshtatet në mënyrë të përkryer. Emocione vërtet të përziera.

Share

Në familjen e aromave nga Byredo Mixed Emotions unisex

U prezantua në vitin 2021

Një hyrje e shkëlqyer për ata që duan të provojnë aroma me nota lëkure. Hapet me rrush pa fara të zezë dhe sheqer dhe pak minuta më vonë, zhvillohet në një zjarr kremoz, të tymosur, lëkurë dhe dru. Një aromë e mrekullueshme për mbrëmje për në pranverë/verë. Padyshim një aromë polarizuese – ose do e doni ose do e urreni. I këndshëm nëse përdoret si parfum dite. Emri i përshtatet në mënyrë të përkryer. Emocione vërtet të përziera.

  • Notat e larta janë të rrushit të zi pa fara dhe mate
  • Notat e mesme janë të cajit dhe gjethes së violetës
  • Notat bazë janë të Mështeknës dhe papirusit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për Mixed Emotions unisex

  1. Anonymous (pronar i verifikuar)

    Aroma eshte shume rezistente dhe vertet e kendshme por nuk ishte ne shijet e mija.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Mixed Emotions unisex
150 L2400 LSelect options