Beauty

450 L2400 L

Eshtë një aromë e qetë dhe femërore

Share

Në familjen e aromave për femra nga Calvin Klein Beauty

U prezantua në vitin 2010

Eshtë një aromë e qetë dhe femërore, e mirë për përdorim të përditshëm në pranverë ose verë.

  • Notat e larta janë myshkut
  • Notat e mesme janë të jasemini
  • Notat bazë janë të kedrit të Virxhinias.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

, , , , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.