Acid citrik

100 L

Availability: Ka stok

Share

INCI :Citric acid

Pluhur kristalor i bardhë përdoret për të krijuar bomba për banjë, por edhe për të reduktuar PH në sapunin e lëngshëm.

Paketimi 100g

Shitet në formë kristali të bardhë 100gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Acid citrik
100 L

Availability: Ka stok