BLV

450 L2400 L

Parfum i freskët me klas, i përshtatshëm për të gjitha stinët.

Spastroje
SKU: 1058 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,
Share

Në familjen e aromave për femra nga Bvlgari BLV

U prezantua në vitin 2000

Parfum i freskët me klas, i përshtatshëm për të gjitha stinët.

  • Notat e larta janë të xhenxhefilit, wisteria dhe myshku i tejdukshëm,
  • Notat e mesme janë të drurit të sandalit, luleve & lirit
  • Notat bazë janë të vaniljes dhe akacies

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.