Ofertë!

Sauvage Eau de Toilette

360 L800 L

Për të gjitha stinët.

Spastroje
SKU: 2026 Kategori: , Etiketa: , , , , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Dior Sauvage eau de toilette

U prezantua në vitin 2015

Eshtë i fortë, i egër, elegant, shumë i freskët, për të gjitha moshat, për çdo rast dhe cdo stinë.

  • Notat e larta janë  bergamotit
  • Notat e mesme janë  livando, specit sichuan,  yll anise dhe arrëmyshk
  • Notat bazë janë të amroxane dhe vanilje

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X