ROSE VANILLE

150 L2400 L

Ne kombinuam notat e pasura, të drurit të Oud me notat e ëmbla, lulesh, vaniljes dhe trëndafilave për të krijuar një aromë që është vërtet unike.

Share

Aromë e pasur trëndafili me nota oud, qelibar të ngrohtë dhe elegant që përzihet butësisht me notat e myshkut dhe vaniljes.

Ne kombinuam notat e pasura, të drurit të Oud me notat e ëmbla, lulesh, vaniljes dhe trëndafilave për të krijuar një aromë që është vërtet unike.
Rose Vanille është një aromë jashtëzakonisht femërore që është ideale për përdorim të përditshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
ROSE VANILLE
150 L2400 LSelect options