Magnolia Infinita

150 L2400 L

Aromë e pastër lulesh, shumë e fortë. Nota të pastra që ju japin pikërisht atë që dëshironi

Share

Në familjen e aromave nga Acqua di Parma Magnolia Infinita

U prezantua në vitin 2022

Aromë e pastër lulesh, shumë e fortë. Nota të pastra që ju japin pikërisht atë që dëshironi, një magnolie e fortë dhe e freskët me lule dhe agrume të këndshme. Kur thahet është një aromë e ëmbël dhe e freskët me jasemini dhe paçuli. Për përdorim të përditshëm.

  • Notat e larta janë bergamot kalabrez, limon dhe portokall
  • Notat e mesme janë të magnolisë, jasemini sambac, ylang ylang dhe trëndafili
  • Notat bazë janë Myshk dhe patchouli

*Produkti “parfum” përmban 30% vaj aromatik.

*Produkti “eau de parfum” përmban 20% vaj aromatik.

*Të gjitha produktet tona janë bërë me porosi, ne nuk i mbajmë produktet në stok.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.