Girl of Now

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Elie Saab Girl of Now

U prezantua në vitin 2017

Eshtë e ngrohtë, e butë, e ëmbël dhe unike. Një aromë perfekte për ditën dhe mot të freskët.

  • Notat e larta janë të mandarin portokallit, dardhës dhe fistikut të Eginit
  • Notat e mesme janë lule portokalli, magnolia dhe bajame
  • Notat bazë janë të Patchouli, kashmiri, fasule Tonka dhe qumësht bajamesh

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për Girl of Now

  1. Anisa (pronar i verifikuar)

    Parfum mjaft i mire per ne mbremje

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Girl of Now
150 L2400 LSelect options