Flora

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Gucci Flora

U prezantua në vitin 2010

Eshtë e përshtatshme për punë dhe ideale për të gjitha stinët.

  • Notat e larta janë të agrumeve, peonies dhe portokall mandarina
  • Notat e mesme janë të osmantus dhe trëndafilit
  • Notat bazë janë dru sandali, patchouli dhe piper rozë

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Të gjitha produktet tona bëhen me porosi, nuk mbajmë produkte në stok.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për Flora

  1. Klodisna Kalluci (pronar i verifikuar)

    Ishte super i mire madje me i mire se origjinali

  2. Verified Buyer (pronar i verifikuar)

    So nice and elegant, it’s a beautiful floral fragrance

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Flora
150 L2400 LSelect options