Chamomile & Linden unisex

150 L2400 L

For Kid’s

Spastroje
SKU: 1116K Kategori: , Etiketa: , , , , , ,
Share

Kamomil & Lule Bliri, linjë Unisex.

  • me nota lulesh, lule portokalli, zambak i luginës,  drur dhe fruta.

Një alternativë më e butë dhe më e përshtatshme nga parfumet për të  rritur.

Linja e parfumeve për fëmijë është krijuar posaçërisht për t’u përdorur nga moshat 7-14 vjeç por edhe për personat që janë të ndjeshëm nga aromat.

 

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Të gjitha produktet tona bëhen me porosi, nuk mbajmë produkte në stok.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.