Sapun Kamomil & Lule Bliri

(1 shqyrtim nga klient)

500 L

Share

Një pastrues dhe hidratues sëbashku. Formon një shkumë të pasur & kremoze,
e le lëkurën të butë dhe të lëmuar.

Ju rekomandojmë ta përdorni me një sfungjer banjoje.

Cdo sapun është i punuar me dorë. I janë shtuar përbërës natyralë për të ndihmuar
lëkurën të ndjehet e pastër dhe të jetë më e shëndetshme.

Cdo sapun është i bërë individualisht dhe me kujdes,
në këtë mënyrë do të ketë ndryshim nga fotografia e mësipërme.
Të gjithë sapunët janë 100% VEGAN dhe Cruelty Free!

Përdorimi: Merrni një sasi të vogël nga produkti (pak zgjat shumë), masazhoni butësisht në lëkurë.
Shpëlarjeni dhe lëkura juaj do të ndjehet e pastër dhe e butë.
Shmangni sytë dhe zonat e ndjeshme.
Vetëm për përdorim të jashtëm.

Ndërpriteni përdorimin nëse keni acarimi.
Në rast kontakti me sytë shpëlani menjëherë me ujë.

Përafërsisht 100gr

1 shqyrtim për Sapun Kamomil & Lule Bliri

  1. Anxhela Alushaj (pronar i verifikuar)

    Super

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Sapun Kamomil & Lule Bliri
500 L