UOMO

450 L2400 L

Për netët e ftohta të dimrit.

SKU: 2017 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Share

Në familjen e aromave nga Trussardi Uomo

Vintage

U prezantua në vitin 1983

Klasike, e fuqishme, e sofistikuar. Një aromë e pastër. Për netët e ftohta të dimrit.

  • Notat e larta janë të aldehideve, dëllinjëve, livandës, borzilokut, kumin, bergamotit dhe marjoramit
  • Notat e mesme janë të mjaltit, karafilit, kanellës, rënjs së irisit, vetiver, kedrit dhe trëndafilit
  • Notat bazë janë të labdanumit, lëkurës, fasules tonka, patchoulit, myshkut dhe myshkut të lisit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

, , , , , , , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.