TABACCO VANILLA unisex

450 L2,400 L
360 L1,920 L

Një aromë e mahnitshme.

Spastroje
SKU: 1156 Kategori: , , Etiketa: , , ,
Share

Në familjen e aromave nga Tom Ford Tabaco Vanilla unisex

U prezantua në vitin 2007

Një aromë e mahnitshme. Eshtë për dimër por mund ta përdorni gjatë gjithë vitit.

Përdoreni me kujdes, një sprucim mjafton.

  • Notat e larta janë të gjetheve të duhanit dhe notave të erëzave
  • Notat e mesme janë të fasules tonka, lule duhanit, vaniljes dhe kakaos
  • Notat bazë janë të frutave të thata dhe notave të drurit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

Body Lotion 200ml, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.