The One Gold

150 L2400 L

Një lule e bukur, e freskët, e pasur, e thellë me një nuancë ëmbëlsie dhe thellësie nga vanilja dhe kumbulla.

Share

Në familjen e aromave nga Dolce&Gabbana  The One Gold

U prezantua në vitin 2021

Një lule e bukur, e freskët, e pasur, e thellë me një nuancë ëmbëlsie dhe thellësie nga vanilja dhe kumbulla. Ka një hapje të mahnitshme kumbulle, ju mund të nuhasni zambakun e luginës, patchouli dhe myshkun. Një aromë për të gjitha stinët.

  • Notat kryesore të  kumbullës, mandarinës italiane dhe piper rozë
  • Notat e mesme janë trëndafili, jasemini dhe zambaku i luginës
  • Notat bazë janë Patchouli, Vanilje dhe Musk i Bardhë

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
The One Gold
150 L2400 LSelect options