TABACO VANILLA unisex

700 L1,900 L

Një aromë e mahnitshme.

Spastroje

Në familjen e aromave nga Tom Ford Tabaco Vanilla unisex

U prezantua në vitin 2007

Një aromë e mahnitshme. Eshtë për dimër por mund ta përdorni gjatë gjithë vitit.

Përdoreni me kujdes, një sprucim mjafton.

  • Notat e larta janë të gjetheve të duhanit dhe notave të erëzave
  • Notat e mesme janë  fasules tonka, lule duhanit, vaniljes dhe kakaos
  • Notat bazë janë të frutave të thata dhe notave të drurit

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Instagram
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn