Sport

450 L2,400 L
405 L2,160 L

Një aromë must-have për verë.

Spastroje
SKU: 1067 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,
Share

Në familjen e aromave për femra nga Burberry Sport

U prezantua në vitin 2010

Një aromë must-have për verë.

  • Notat e larta janë të mandarinës dhe kripës së detit.
  • Notat e mesme janë të magnolia, dorëzonjë
  • Notat bazë janë të myshkut dhe kedrit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.