Vazo Qelqi me Rubinet

840 L

S’ka stok

Vazo qelqi me rubinet 1 litersh

 

Ne cmim perfshihet TVSH 20%

Per sasi me te madhe se 10 cope na kontaktoni ne info@inaccessorize.com

Shqyrtime

There are no reviews yet

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.