Shishe qelqi 50ml

100 L

Availability: Ka stok

Share

Shishe qelqi për vajra esenciale 50ml ngjyrë kafe me grykë GL 18

Vëllimi 50 ml / 1.7 oz
E mbushur plot – 55.8 ml
Pesha – 60 g
Lartësi – 87 mm
Madhësia / Ø 38.8 mm
Formë – E rrumbullakët
Lloji i qelqit – Lloji 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Shishe qelqi 50ml
100 L

Availability: Ka stok