Santal 33

(4 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave nga Le Labo  Santal 33 unisex

U prezantua në vitin 2011

E freskët, pikante dhe e pastër/ Aromë me dru Sandali për ditët e nxehta të verës.

 

Aroma përmban dru sandali, kedër të Virxhinias, kardamom, violet, papirus, lëkurë, qelibar dhe iris.

 

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

4 shqyrtim për Santal 33

 1. Anonymous (pronar i verifikuar)

  Produkt shume i ngjashem me origjinalin dhe mban shume per nje kohe te gjate.

 2. Eli (pronar i verifikuar)

  Parfumi mban shumë gjatë , por nuk ishte te gustot e mia

 3. Drilon X. (pronar i verifikuar)

  Jo ne stilin tim

  Edit: kerkon stil specifik te shijes,por pasi e provova mjaftushem, tani u kthye ne “love” jo vetem “like”,i pershtatshem per mot te ftohte dhe ambient te jashtem.

 4. Marsela Gjonpali (pronar i verifikuar)

  😍

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.