Q

150 L2400 L

Është e ëmbël, e butë, femërore, një aromë relaksuese.

Share

Në familjen e aromave për femra nga D&G Q

U prezantua në vitin 2023

Një aromë e pasur dhe e shijshme frutash. Qershia është absolutisht fantastike. Është e butë, e ëmbël dhe e ngrohtë. Qëndron në sfond për të shtuar thellësi, ndërsa lë të shkëlqejnë notat më të freskëta. Kjo aromë arrin të jetë e pasur dhe freskuese në të njëjtën kohë. Hapje me agrume, që vendoset shpejt në një aromë të butë lulesh me një nuancë të lehtë agrumesh. Për njerëzit që duan aromat e ëmbla frutore.

E përkryer për ditët e nxehta të verës.

  • Notat e larta janë të limonit sicilian, sanguine dhe jasemini
  • Notat e mesme janë Qershi dhe luledielli
  • Notat bazë janë të Myshk dhe Kedër

*Produkti “parfum” përmban 30% vaj aromatik.

*Produkti “eau de parfum” përmban 20% vaj aromatik.

*Të gjitha produktet tona janë bërë me porosi, ne nuk i mbajmë produktet në stok.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.