Poeme

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Lancome Poeme

U prezantua në vitin 1995

VINTAGE

Lancôme Poême është një ëndërr e realizuar. Një aromë vërtet elegante dhe dehëse.

Klasike por me një prekje moderne. Ju mund ta përdorni Poême, në çdo kohë dhe në çdo rast.

  • Notat e larta janë rrushi pa farra, lulekuqe, kumbull, nota jeshile, mandarinë, narcis, pjeshkë, bergamot, datura
  • Notat e mesme janë të mimozës, lëkurës, lules së portokallit, freesia, jasemini, luledielli, ylang ylang, lule vanilje, tuberoza, trëndafili
  • Notat bazë janë fasule Tonka, qelibar, myshk, vanilje, lule portokalli, kedri.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Poeme
150 L2400 LSelect options