Ofertë!

PLATFORM VERDE SS20

4,500 L 3,600 L

Spastroje
SKU: 28-3067 Kategori: , Etiketa: , , ,

Sandale platforme VERDE  nga sezori Pranvere/Vere 2020

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Instagram
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn