OPIUM

500 L2400 L

Përdoreni në dimër.

Në familjen e aromave për femra Y.S.L OPIUM

U prezantua në vitin 1977

Vintage

Një aromë luksoze, ultra-elegante, e pasur që qëndron në lëkurë për rreth 24 orë dhe qëndron në rroba edhe pas larjes. Përdoreni në dimër.

  • Notat e larta janë të koriandrës, kumbullës, agrumeve, mandarinë portokallit, specit, jasemini, karafilit, dafinës së Indisë Perëndimore dhe bergamot
  • Notat e mesme janë të karafil, dru sandali, patchouli, kanellë, rizo, iris dhe trëndafilave
  • Notat bazë janë të Lavdanos, balsam Tolo, dru sandali, popponax, myshk, kokos, vanilje, benzoin, vetiver, temjan, kedër, mirrë, vaj ricini dhe qelibari

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

There are no reviews yet

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
OPIUM
500 L2400 LSelect options