Në familjen e aromave për femra nga D&G red cup

450 L2400 L

Një kryevepër e vërtetë.

Share

Në familjen e aromave për femra nga Dolce & Gabbana red cup

U prezantua në vitin 1992

Vintage

E ngrohtë dhe mesdhetare. Eshtë një aromë e pastër dhe e gëzuar.

Një kryevepër e vërtetë.

Do të funksiononte mirë për një takim apo edhe për çdo ditë në punë.

  • Notat e larta janë të aldehideve, agrumeve, portokall mandarinës, freesisë, borzilokut dhe bergamotit
  • Notat e mesme janë të koriandrës, lules të portokallit, zambakut, karafilit, jasemini, marigoldit, zambakut të luginës dhe trëndafilit të Bullgarisë.
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, fasules Tonka, myshkut dhe vaniljes.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.