Lolita Lempicka

(1 shqyrtim nga klient)

450 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra Lolita Lempicka

U prezantua në vitin 1997

Shijoni Lolita kryesisht gjatë periudhave të tranzicionit (vjeshtë dhe pranverë),

më rrallë në dimër dhe kurrë në verë.

  • Notat e larta janë tëvjollcës, dredhkës dhe yllit anise
  • Notat e mesme janë të irisit, amaryllis, jamball, rizoma irisit & qershi
  • Notat bazë janë të fasules tonka, vaniljes, vetiverit, myshkut të bardhë dhe pralinës.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për Lolita Lempicka

  1. Anonymous (pronar i verifikuar)

    Sherbim shume i mire

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.