Miracle

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Lancome Miracle

U prezantua në vitin 2000

Një aromë e mrekullueshme për çdo ditë. Erëza dhe lule, të përshtatshme për motin e nxehtë.

  • Notat e larta janë lychee dhe freesia
  • Notat e mesme janë magnolia, xhenxhefil, portokall mandarinës, piperit dhe jasemini
  • Notat bazë janë të qelibarit, myshkut dhe jasemini

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për Miracle

  1. Norjana Peronka (pronar i verifikuar)

    Super

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Miracle
150 L2400 LSelect options