LOST CHERRY unisex

700 L1,100 L

Ka aromë njëlloj si … Qershi.

Spastroje
SKU: 1175 Kategori: , , Etiketa: , , , , , , , , ,

Në familjen e aromave nga Tom Ford Lost Cherry unisex

U prezantua në vitin 2018

Ka aromë njëlloj si … Qershi.

Lost Cherry  është aromë e freskët, e ngrohtë, me dru dhe pikante. Eshtë si një liker me aromë të mirë.

Shumë unisex. Mund të përdoret gjatë muajve të dimrit ose për një natë jashtë.

  • Notat e larta janë të qershive, likerit dhe bajameve
  • Notat e mesme janë të qershive, trëndafilit Turk, zambak jaseminit dhe kumbullës
  • Notat bazë janë të balsamit, fasules tonka, drurit të sandalit, vetiverit, kedrit, kanellës, karafilit, patchulit dhe vaniljes

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Instagram
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn