London

(1 shqyrtim nga klient)

450 L2400 L

Për ditë me shi dhe / ose mbrëmje pranverore.

Në familjen e aromave për femra nga Burberry London

U prezantua në vitin 2006

Për ditë me shi dhe / ose mbrëmje pranverore.

  • Notat e larta janë të trëndafilit, dorëzonjës, mandarinës
  • Notat e mesme janë të jasemini, bozhure, lule tiare, klementin
  • Notat bazë janë të myshkut, patchouli, dru sandali

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

, , , , , , , ,

1 shqyrtim për London

  1. Sidorela Kola (pronar i verifikuar)

    Fiks sic e doja

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
London
450 L2400 LSelect options