L’EAU de CHLOE

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

Me stil dhe femëror!

Spastroje
SKU: 1097 Kategori: , Etiketa: ,
Share

Në familjen e aromave për femra nga Chloέ L’eau de Chloέ

U prezantua në vitin 2012

Me stil dhe femëror! Për ditët e pranverës dhe verës.

  • Notat e larta janë të grejpfrutit, agrumeve, pjeshkës, bergamotit dhe aldehideve
  • Notat e mesme janë të trëndafilit, trëndafilit të ujit, violetit, freesisë, jasemini, zambakut të luginës, magnolisë dhe bozhureve
  • Notat bazë janë të patchulit, kedrit, qelibarit, labdanumit, myshk i bardhë

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Të gjitha produktet tona bëhen me porosi, nuk mbajmë produkte në stok.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për L’EAU de CHLOE

  1. Migena (pronar i verifikuar)

    Shume arome e mire

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.