Le Male Popeye eau Fraiche

(1 shqyrtim nga klient)

450 L2,400 L
360 L1,920 L

Ideale për pranverë dhe verë.

Spastroje
SKU: 2028 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Jean Paul Gaultier Le Male Poleye eau Fraiche

U prezantua në vitin 2016

Aromë e ëmbël, ideale për pranverë dhe verë.

  • Notat e larta janë të aldehideve, nenexhikut dhe neroli
  • Notat e mesme janë të sherebelës, nota druri dhe ambrosan
  • Notat bazë janë të vaniljes, fasules tonka dhe dru sandali

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

1 shqyrtim për Le Male Popeye eau Fraiche

  1. marinela baka (pronar i verifikuar)

    shume i ngjashem me origjinalin

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.