La Vie Est Belle

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Lancome La Vie Est Belle

U prezantua në vitin 2012

Një aromë e këndshme dhe e lehtë, frutore, e ëmbël, e bukur, sensuale dhe femërore. Shumë e përshtatshme për muajt e freskët, por mund të përdoret edhe gjatë verës.

  • Notat e larta janë të rrushit pa fara dhe dardhës
  • Notat e mesme janë të irisit, jasemini dhe lules së portokallit
  • Notat bazë janë patchuli, fasule tonka, vanilje dhe pralinë

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për La Vie Est Belle

  1. Selime Dautaj (pronar i verifikuar)

    The best

  2. Klaudia Shehu (pronar i verifikuar)

    Super

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
La Vie Est Belle
150 L2400 LSelect options