Just Her

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Për kohë të freskët (vjeshtë / dimër)

Në familjen e aromave për femra nga Cavalli Just Her

U prezantua në vitin 2004

I përshtatshëm per ambientin e punes. Eshtë për kohë të freskët (vjeshtë / dimër)

  • Notat e larta janë të fletës së bambusë, kanellës, bergamotit sicilian
  • Notat e mesme janë të ciklamen, jasemini dhe hurmë
  • Notat bazë janë të qelibarit, myshkut, kedrit, vaniljes Madagascar dhe duhanit.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për Just Her

  1. ledja (pronar i verifikuar)

    Shume i mire

  2. Anonymous (pronar i verifikuar)

    I mire

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Just Her
150 L2400 LSelect options