J’Adore

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Dior J’Adore

U prezantuar në vitin 1999

J’adore është pasioni e luleve të Christian Dior.

Kjo aromë është pranverë në një shishe dhe është e lehtë për tu veshur.

  • Notat e larta janë jasemini , dardha, pjepri, zambaku i luginës, magnolia, pjeshka
  • Notat e mesme janë të trëndafilit , freesisë, kumbullës
  • Notat bazë janë të myshkut, vaniljes, kedrit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për J’Adore

  1. Elona Ruçi (pronar i verifikuar)

    Super i mire

  2. Verified Buyer (pronar i verifikuar)

    J’adore is a scent I’ve been using for more than 10 years now, I’ve had the chance to use the original too and I can say that it scares me how similar they are when you smell them. This is my signature scent and I totally recommend this one. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
J’Adore
150 L2400 LSelect options