Hypnotic Poison

(2 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave për femra nga Dior Hypnotic Poison

U prezantua në vitin 1998.

Një aromë Vanilje Orientale për femra.

Rekomandohet për netët e vjeshtë / dimër dhe mbrëmjet e pranverës.

  • Notat e larta janë të kajsisë, kumbullës dhe kokosit
  • Notat e mesme janë jasemini, zambak i luginës, trëndafil, qimnon Brazili
  • Notat bazë janë dru sandali, bajame, vanilje dhe myshk.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për Hypnotic Poison

  1. Flavia (pronar i verifikuar)

    In love💓

  2. Anonymous (pronar i verifikuar)

    😍

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Hypnotic Poison
150 L2400 LSelect options